RLC73PD2HR232FTE
RLC73PD2HR232FTE TE Connectivity Passive Product
product-1-2176600-8.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RLC73PD 2H R232 1% 4K RL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 2010 (5025 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm)
Resistance: 232 mOhms
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RLC73PD2HR232FTE TE Connectivity Passive Product
Description: RLC73PD 2H R232 1% 4K RL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2010 (5025 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2010, Height - Seated (Max): 0.030" (0.75mm), Resistance: 232 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2010
Resistance: 232 mOhms