Produkte > TE CONNECTIVITY / CGS > RLC73PH3AR027FTDF
RLC73PH3AR027FTDF
RLC73PH3AR027FTDF TE Connectivity / CGS
ENG_DS_1773269_3_C-3134968.pdf
Hersteller: TE Connectivity / CGS
Current Sense Resistors - SMD RLC73PH 3A R027 1% 1K RL
auf Bestellung 1866 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RLC73PH3AR027FTDF TE Connectivity / CGS
Description: RLC73PH 3A R027 1% 1K RL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 2W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Resistance: 27 mOhms.
Weitere Produktangebote RLC73PH3AR027FTDF
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RLC73PH3AR027FTDF RLC73PH3AR027FTDF Hersteller : TE Connectivity Passive Product product-2176583-2.datasheet.pdf Description: RLC73PH 3A R027 1% 1K RL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 2W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Resistance: 27 mOhms