RLC73PM2ER033FTD
RLC73PM2ER033FTD TE Connectivity Passive Product
product-2176605-5.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RLC73PM 2E R033 1% 5K RL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: ±400ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Part Status: Active
Resistance: 33 mOhms
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RLC73PM2ER033FTD TE Connectivity Passive Product
Description: RLC73PM 2E R033 1% 5K RL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.75W, 3/4W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: ±400ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1210, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Part Status: Active, Resistance: 33 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.75W, 3/4W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1210
Part Status: Active
Resistance: 33 mOhms