RLW73A3FR027TE
RLW73A3FR027TE TE Connectivity Passive Product
product-2379397-6.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RLW73 A3 1% R027 600PPM 4K RL
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Temperature Coefficient: ±600ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1225
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 27 mOhms
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RLW73A3FR027TE TE Connectivity Passive Product
Description: RLW73 A3 1% R027 600PPM 4K RL, Power (Watts): 1.5W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 2512 (6432 Metric), 1225, Temperature Coefficient: ±600ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1225, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 27 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1225
Resistance: 27 mOhms
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
RLW73A3FR027TE Hersteller : TE Connectivity / CGS ENG_DS_cgs_wide_terminal_rlw73_2211-3079908.pdf Current Sense Resistors - SMD RLW73 A3 1% R027 600ppm 4k RL