RLW73A3FR082TE
RLW73A3FR082TE TE Connectivity Passive Product
product-3-2176559-4.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RLW73 A3 1% R082 200PPM 4K RL
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1225
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 82 mOhms
Produktbewertung abgeben
Technische Details RLW73A3FR082TE TE Connectivity Passive Product
Description: RLW73 A3 1% R082 200PPM 4K RL, Power (Watts): 1.5W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 2512 (6432 Metric), 1225, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1225, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 82 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1225
Part Status: Active
Resistance: 82 mOhms
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
RLW73A3FR082TE Hersteller : TE Connectivity / CGS ENG_DS_cgs_wide_terminal_rlw73_2211-3079908.pdf Current Sense Resistors - SMD RLW73 A3 1% R082 200ppm 4k RL