RLW73H2FR012TE
RLW73H2FR012TE TE Connectivity Passive Product
product-2176550-3.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RLW73 H2 1% R012 600PPM 4K RL
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 2010 (5025 Metric), 1020
Temperature Coefficient: ±600ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1020
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Resistance: 12 mOhms
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RLW73H2FR012TE TE Connectivity Passive Product
Description: RLW73 H2 1% R012 600PPM 4K RL, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 2010 (5025 Metric), 1020, Temperature Coefficient: ±600ppm/°C, Size / Dimension: 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1020, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Resistance: 12 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1020
Part Status: Active
Resistance: 12 mOhms
auf Bestellung 7990 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
RLW73H2FR012TE Hersteller : TE Connectivity / CGS ENG_DS_cgs_wide_terminal_rlw73_2211-3079908.pdf Current Sense Resistors - SMD RLW73 H2 1% R012 600ppm 4k RL