RLW73PA3FR039TE
RLW73PA3FR039TE TE Connectivity Passive Product
product-1-2176541-3.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RLW73P A3 1% R039 200PPM 4K RL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Package / Case: Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1225
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 39 mOhms
auf Bestellung 7998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RLW73PA3FR039TE TE Connectivity Passive Product
Description: RLW73P A3 1% R039 200PPM 4K RL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Package / Case: Wide 2512 (6432 Metric), 1225, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1225, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 39 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RLW73PA3FR039TE Hersteller : TE Connectivity / CGS ENG_DS_cgs_wide_terminal_rlw73_2211-3079908.pdf Thick Film Resistors - SMD RLW73P A3 1% R039 200ppm 4k RL
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1225
Resistance: 39 mOhms