RLW73PB2FR012TD
RLW73PB2FR012TD TE Connectivity Passive Product
product-2176555-8.datasheet.pdf
Hersteller: TE Connectivity Passive Product
Description: RLW73P B2 1% R012 600PPM 5K RL
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Temperature Coefficient: ±600ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Resistance: 12 mOhms
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RLW73PB2FR012TD TE Connectivity Passive Product
Description: RLW73P B2 1% R012 600PPM 5K RL, Power (Watts): 1.5W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: ±600ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0612, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Resistance: 12 mOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thick Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Resistance: 12 mOhms
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
RLW73PB2FR012TD Hersteller : TE Connectivity / CGS ENG_DS_cgs_wide_terminal_rlw73_2211-3079908.pdf Thick Film Resistors - SMD RLW73P B2 1% R012 600ppm 5k RL