Produkte > MITSUBISHI > RM300CA-9W
RM300CA-9W MITSUBISHI
Hersteller: MITSUBISHI
07+;
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RM300CA-9W MITSUBISHI
Description: DIODE MODULE GP 450V 300A, Packaging: Bulk, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 500 ns, Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 300A (DC), Supplier Device Package: Module, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 450 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 300 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 40 mA @ 450 V.
Weitere Produktangebote RM300CA-9W
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RM300CA-9W Hersteller : Powerex rm300ca-9w.pdf DIODE FAST REC WELDER 450V 300A Група товару: Силові діоди, тиристори, діод-тиристорні модулі Од. вим: шт
Produkt ist nicht verfügbar
RM300CA-9W Hersteller : Powerex Inc. Description: DIODE MODULE GP 450V 300A
Packaging: Bulk
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 500 ns
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 300A (DC)
Supplier Device Package: Module
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 450 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 300 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 40 mA @ 450 V