Produkte > AIRBORN, A MOLEX COMPANY > RM312-035-121-5500
RM312-035-121-5500
RM312-035-121-5500 AirBorn, a Molex company
RM312-035-121-5500?display=pdf
Hersteller: AirBorn, a Molex company
Description: RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.07
Features: Mating Guide, Mounting Flange
Packaging: Bag
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 35
Pitch: 0.075" (1.91mm)
Number of Rows: 3
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Part Status: Active
auf Bestellung 20 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RM312-035-121-5500 AirBorn, a Molex company
Description: RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.07, Features: Mating Guide, Mounting Flange, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 35, Pitch: 0.075" (1.91mm), Number of Rows: 3, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Description: RM312-035-121-5500
auf Bestellung 5 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
RM312-035-121-5500
Produktcode: 218530
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Produkt ist nicht verfügbar
RM312-035-121-5500 RM312-035-121-5500 Hersteller : Airborne airb-s-a0001072327-1.pdf Conn Wire to Board HDR 35 POS 0.95mm Solder ST Thru-Hole