Produkte > MOLEX / AIRBORN > RM322-035-211-5500
RM322-035-211-5500
RM322-035-211-5500 Molex / AirBorn
RM322-035-211-5500?display=pdf
Hersteller: Molex / AirBorn
Rectangular Mil Spec Connectors 3 Row Straight Recptl w Mt Ears
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RM322-035-211-5500 Molex / AirBorn
Description: RECTANGULAR PCB CONNECTORS (0.07, Features: Mating Guide, Mounting Flange, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 35, Pitch: 0.075" (1.91mm), Number of Rows: 3, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: RM322-035-211-5500
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
RM322-035-211-5500
Produktcode: 183657
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Produkt ist nicht verfügbar
RM322-035-211-5500 RM322-035-211-5500 Hersteller : Airborne rm342-080-241-7600.pdf Conn Wire to Board RCP 35 POS 0.95mm Solder ST Thru-Hole
Produkt ist nicht verfügbar
Features: Mating Guide, Mounting Flange
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 35
Pitch: 0.075" (1.91mm)