Produkte > AIRBORNE > RM422-086-581-9200
RM422-086-581-9200
RM422-086-581-9200 Airborne
rm422-110.pdf
Hersteller: Airborne
Conn Wire to Board RCP 86 POS 0.95mm Crimp ST Top Entry Cable Mount
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RM422-086-581-9200 Airborne
Description: MOTORS & SOLENOIDS, Features: Jackscrew, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Panel Mount, Wire Gauge: 26 AWG, Number of Positions: 86, Pitch: 0.075" (1.90mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Row Spacing: 0.075" (1.90mm), Wire Type: Discrete, Cable Termination: Crimp, Number of Rows: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RM422-086-581-9200 RM422-086-581-9200 Hersteller : Airborne rm422-110.pdf Conn Wire to Board RCP 86 POS 0.95mm Crimp ST Top Entry Cable Mount
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 1 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
auf Bestellung 2 Stücke:
Features: Jackscrew
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Panel Mount
Wire Gauge: 26 AWG
Number of Positions: 86
Pitch: 0.075" (1.90mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Push-Pull
Row Spacing: 0.075" (1.90mm)