Produkte > AIRBORNE > RM422-164-811-9100
RM422-164-811-9100
RM422-164-811-9100 Airborne
r20series20.075in20interconnect20catalog.pdf
Hersteller: Airborne
Conn Wire to Board RCP 164 POS 0.95mm Solder ST Thru-Hole
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RM422-164-811-9100 Airborne
Description: RM422-164-811-9100, Features: Mating Flange, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Panel Mount, Wire Gauge: 26 AWG, Number of Positions: 164, Pitch: 0.075" (1.90mm), Contact Type: Female Socket, Fastening Type: Push-Pull, Row Spacing: 0.075" (1.90mm), Wire Type: Discrete, Cable Termination: Solder, Number of Rows: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RM422-164-811-9100 RM422-164-811-9100 Hersteller : Airborne r20series20.075in20interconnect20catalog.pdf Conn Wire to Board RCP 164 POS 0.95mm Solder ST Thru-Hole
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Features: Mating Flange
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Panel Mount
Wire Gauge: 26 AWG
Number of Positions: 164
Pitch: 0.075" (1.90mm)
Contact Type: Female Socket
Fastening Type: Push-Pull
Row Spacing: 0.075" (1.90mm)