Produkte > VISHAY DALE > RN55C5171BR36
RN55C5171BR36
RN55C5171BR36 Vishay Dale
cmfmil.pdf
Hersteller: Vishay Dale
Description: RES 5.17K OHM 1/8W .1% AXIAL
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 5.17 kOhms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RN55C5171BR36 Vishay Dale
Description: RES 5.17K OHM 1/8W .1% AXIAL, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.1%, Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 5.17 kOhms.