Produkte > RICOH > RN5RF43AA-TR-FE
RN5RF43AA-TR-FE Ricoh
rn5rf-ea.pdf
Hersteller: Ricoh
RN5RF43AA-TR-FE
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 972
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RN5RF43AA-TR-FE Ricoh
Description: IC REG LINEAR 4.3V 1A SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 50 µA, Voltage - Input (Max): 10V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 4.3V, Control Features: Enable, PSRR: 60dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.2V @ 100mA, Protection Features: Over Current.
Weitere Produktangebote RN5RF43AA-TR-FE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RN5RF43AA-TR-FE RN5RF43AA-TR-FE Hersteller : Nisshinbo Micro Devices Inc. rn5rf-ea.pdf Description: IC REG LINEAR 4.3V 1A SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 50 µA
Voltage - Input (Max): 10V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 4.3V
Control Features: Enable
PSRR: 60dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.2V @ 100mA
Protection Features: Over Current
Produkt ist nicht verfügbar
RN5RF43AA-TR-FE RN5RF43AA-TR-FE Hersteller : Nisshinbo rn5rf-ea.pdf LDO Voltage Controllers 10V Input Voltage Regulator (LDO Regulator) with External Tr.
Produkt ist nicht verfügbar
RN5RF43AA-TR-FE RN5RF43AA-TR-FE Hersteller : Ricoh Electronic Devices Company rn5rf-ea-923732.pdf LDO Voltage Controllers 10V Input Voltage Regulator (LDO Regulator) with External Tr.