Produkte > RECOM > ROF-78E12-0.5SMD-R
ROF-78E12-0.5SMD-R
ROF-78E12-0.5SMD-R RECOM
rof-78e-0.5.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 1-OUT 12V 0.5A T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ROF-78E12-0.5SMD-R RECOM
Description: DC DC CONVERTER 12V 6W, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Standby Output, Package / Case: 4-SMD Module, Size / Dimension: 0.53" L x 0.49" W x 0.18" H (13.5mm x 12.5mm x 4.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: EAC, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 15V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ROF-78E12-0.5SMD-R ROF-78E12-0.5SMD-R Hersteller : RECOM rof-78e-0.5.pdf Module DC-DC 1-OUT 12V 0.5A T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
ROF-78E12-0.5SMD-R ROF-78E12-0.5SMD-R Hersteller : Recom Power ROF-78E-0.5.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 6W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Standby Output
Package / Case: 4-SMD Module
Size / Dimension: 0.53" L x 0.49" W x 0.18" H (13.5mm x 12.5mm x 4.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: EAC
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 15V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 1000 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Standby Output
Package / Case: 4-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: EAC
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 15V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 1113 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
ROF-78E12-0.5SMD-R ROF-78E12-0.5SMD-R Hersteller : RECOM Power ROF-78E-0.5.pdf DC/DC Converters - SMD 6W 15-36Vin 12Vout 500mA
auf Bestellung 227 Stücke: