Produkte > RECOM > ROF-78E3.3-0.5SMD-R
ROF-78E3.3-0.5SMD-R
ROF-78E3.3-0.5SMD-R RECOM
rof-78e-0.5.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 0.5A 1.65W 4-Pin SMD Module T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ROF-78E3.3-0.5SMD-R RECOM
Description: DC DC CONVERTER 3.3V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: SCP, Package / Case: 4-SMD Module, Size / Dimension: 0.53" L x 0.49" W x 0.18" H (13.5mm x 12.5mm x 4.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 5V, Voltage - Output 1: 3.3V, Control Features: Enable, Active High, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ROF-78E3.3-0.5SMD-R ROF-78E3.3-0.5SMD-R Hersteller : RECOM rof-78e-0.5.pdf Module DC-DC 1-OUT 3.3V 0.5A 1.65W 4-Pin SMD Module T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
auf Bestellung 487 Stücke:
Mindestbestellmenge: 26
ROF-78E3.3-0.5SMD-R ROF-78E3.3-0.5SMD-R Hersteller : Recom Power ROF-78E-0.5.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: SCP
Package / Case: 4-SMD Module
Size / Dimension: 0.53" L x 0.49" W x 0.18" H (13.5mm x 12.5mm x 4.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 5V
Voltage - Output 1: 3.3V
Control Features: Enable, Active High
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 2500 Stücke:
ROF-78E3.3-0.5SMD-R ROF-78E3.3-0.5SMD-R Hersteller : RECOM Power ROF-78E-0.5.pdf DC/DC Converters - SMD 3.3V 500MA OUT SMD
auf Bestellung 4456 Stücke:
Features: SCP
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 5V
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Mindestbestellmenge: 3
auf Bestellung 900 Stücke:
Mindestbestellmenge: 100
Produkt ist nicht verfügbar