Produkte > RECOM POWER > RP-051509D
RP-051509D
RP-051509D RECOM Power
RP.pdf
Hersteller: RECOM Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 1W 5VIN +15/-9V THT
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP-051509D RECOM Power
Description: DC DC CONVERTER 15V -9V 1W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 5.5V, Current - Output (Max): 33mA, 56mA, Voltage - Input (Min): 4.5V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -9V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 5.2 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP-051509D RP-051509D Hersteller : Recom Power RP.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 5.5V
Current - Output (Max): 33mA, 56mA
Voltage - Input (Min): 4.5V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -9V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 5.2 kV
auf Bestellung 13 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
RP-051509D RP-051509D Hersteller : RECOM 397551299371080rp.pdf Module DC-DC 5VIN 2-OUT 15V/-9V 0.042A/-0.042A 1W Medical 5-Pin SIP Tube