Produkte > RECOM POWER > RP10-2415DEW
RP10-2415DEW
RP10-2415DEW RECOM Power
RP10_EW.pdf
Hersteller: RECOM Power
DC/DC Converters - Through Hole 10W DC/DC 1.6kV REG 4:1 9-36in +/-15out
auf Bestellung 98 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP10-2415DEW RECOM Power
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 10W, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 80%, Current - Output (Max): 333mA, 333mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP10-2415DEW RP10-2415DEW Hersteller : Recom Power RP10-EW.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 80%
Current - Output (Max): 333mA, 333mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.6 kV
auf Bestellung 754 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
RP10-2415DEW RP10-2415DEW Hersteller : RECOM rp10-ew.pdf Module DC-DC 24VIN 2-OUT -15V/15V -0.333A/0.333A 10W 6-Pin Tube