Produkte > RECOM > RP10-2415SE
RP10-2415SE
RP10-2415SE RECOM
rp10-e.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 0.67A 10W 4-Pin Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP10-2415SE RECOM
Description: DC DC CONVERTER 15V 10W, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 670mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Weitere Produktangebote RP10-2415SE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP10-2415SE RP10-2415SE Hersteller : Recom Power RP10-E.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 10W
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 670mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
Produkt ist nicht verfügbar
RP10-2415SE RP10-2415SE Hersteller : RECOM Power RP10-E-958450.pdf Isolated DC/DC Converters 10W DC/DC 1.6kV REG 2:1 18-36Vin 15Vout