Produkte > RICOH > RP100K151D-TR
RP100K151D-TR Ricoh
rp100-ea.pdf
Hersteller: Ricoh
RP100K151D-TR
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 788
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP100K151D-TR Ricoh
Description: IC REG LINEAR 1.5V 200MA DFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-UDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 25 µA, Voltage - Input (Max): 5.25V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: DFN(PL)1612-4, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.5V, Control Features: Enable, PSRR: 75dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.38V @ 150mA, Protection Features: Over Current.
Weitere Produktangebote RP100K151D-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP100K151D-TR RP100K151D-TR Hersteller : Nisshinbo Micro Devices Inc. rp100-ea.pdf Description: IC REG LINEAR 1.5V 200MA DFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-UDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 25 µA
Voltage - Input (Max): 5.25V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: DFN(PL)1612-4
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.5V
Control Features: Enable
PSRR: 75dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.38V @ 150mA