Produkte > RICOH > RP100N151D-TR-FE
RP100N151D-TR-FE
RP100N151D-TR-FE Ricoh
rp100-ea.pdf
Hersteller: Ricoh
LDO Regulator Pos 1.5V 0.2A 5-Pin SOT-23 T/R
auf Bestellung 39000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 856
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP100N151D-TR-FE Ricoh
Description: IC REG LINEAR 1.5V 200MA SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 25 µA, Voltage - Input (Max): 5.25V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.5V, Control Features: Enable, Part Status: Active, PSRR: 75dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.38V @ 150mA, Protection Features: Over Current.
Weitere Produktangebote RP100N151D-TR-FE
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP100N151D-TR-FE RP100N151D-TR-FE Hersteller : Nisshinbo Micro Devices Inc. rp100-ea.pdf Description: IC REG LINEAR 1.5V 200MA SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 25 µA
Voltage - Input (Max): 5.25V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.5V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 75dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.38V @ 150mA