Produkte > NISSHINBO MICRO DEVICES > RP100N251D-TR-FE
RP100N251D-TR-FE Nisshinbo Micro Devices
rp100-ea.pdf
Hersteller: Nisshinbo Micro Devices
RP100N251D-TR-FE
auf Bestellung 21000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 479
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP100N251D-TR-FE Nisshinbo Micro Devices
Description: IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 25 µA, Voltage - Input (Max): 5.25V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Control Features: Enable, Voltage Dropout (Max): 0.25V @ 150mA, Protection Features: Over Current.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP100N251D-TR-FE Hersteller : Ricoh rp100-ea.pdf RP100N251D-TR-FE
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 479
RP100N251D-TR-FE RP100N251D-TR-FE Hersteller : Nisshinbo Micro Devices Inc. rp100-ea.pdf Description: IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 25 µA
Voltage - Input (Max): 5.25V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Control Features: Enable
Voltage Dropout (Max): 0.25V @ 150mA