Produkte > RICOH > RP102Z301D-TR-F
RP102Z301D-TR-F RICOH
rp102-ea.pdf
Hersteller: RICOH
BGA-4
auf Bestellung 525000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP102Z301D-TR-F RICOH
Description: IC REG LIN 3V 300MA WLCSP-4-P2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-UFBGA, WLCSP, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 300mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 70 µA, Voltage - Input (Max): 5.25V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: WLCSP-4-P2, Voltage - Output (Min/Fixed): 3V, Control Features: Enable, Voltage Dropout (Max): 0.19V @ 300mA, Protection Features: Over Current.
Weitere Produktangebote RP102Z301D-TR-F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP102Z301D-TR-F RP102Z301D-TR-F Hersteller : Nisshinbo Micro Devices Inc. rp102-ea.pdf Description: IC REG LIN 3V 300MA WLCSP-4-P2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-UFBGA, WLCSP
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 70 µA
Voltage - Input (Max): 5.25V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: WLCSP-4-P2
Voltage - Output (Min/Fixed): 3V
Control Features: Enable
Voltage Dropout (Max): 0.19V @ 300mA