Produkte > ASTRODYNE, INC > RP120-20-4.7-QD
RP120-20-4.7-QD
RP120-20-4.7-QD Astrodyne, Inc
46848239495177520rp120.pdf
Hersteller: Astrodyne, Inc
Power Line Filter Single Stage 50Hz/60Hz 20A 300VAC/300VDC Quick Connect Flange Mount
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP120-20-4.7-QD Astrodyne, Inc
Description: MEDIUM - HIGH PERF SNGL STAGE PW, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 20 A.
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 20 A