Produkte > RECOM > RP15-1212SF-HC
RP15-1212SF-HC
RP15-1212SF-HC RECOM
rp15-f.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 1.25A 15W 4-Pin Tray
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP15-1212SF-HC RECOM
Description: DC DC CONVERTER 12V 15W, Packaging: Tube, Features: OCP, OVP, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 1.25A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Weitere Produktangebote RP15-1212SF-HC
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP15-1212SF-HC RP15-1212SF-HC Hersteller : Recom Power RP15-F.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 15W
Packaging: Tube
Features: OCP, OVP, SCP
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
Produkt ist nicht verfügbar
RP15-1212SF-HC RP15-1212SF-HC Hersteller : RECOM Power RP15-F-1714632.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W DC/DC 1.6kV REG 2:1 9-18Vin 12Vout