Produkte > RECOM POWER > RP15-2405SOFW
RP15-2405SOFW
RP15-2405SOFW RECOM Power
RP15-OFW-1714639.pdf
Hersteller: RECOM Power
Isolated DC/DC Converters 15W DC/DC 2.25kV REG 4:1 9-36Vin 5Vout
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP15-2405SOFW RECOM Power
Description: DC DC CONVERTER 5V 15W, Packaging: Tray, Features: OCP, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 6-SMD Module, 4 Leads, Size / Dimension: 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 3A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Weitere Produktangebote RP15-2405SOFW
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP15-2405SOFW RP15-2405SOFW Hersteller : Recom Power RP15-OFW.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 15W
Packaging: Tray
Features: OCP, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 6-SMD Module, 4 Leads
Size / Dimension: 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 3A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV