Produkte > RECOM > RP15-2412SFW
RP15-2412SFW
RP15-2412SFW RECOM
rp15-fw.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 1.25A 15W 4-Pin Tube
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP15-2412SFW RECOM
Description: DC DC CONVERTER 12V 15W, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 1.25A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP15-2412SFW RP15-2412SFW Hersteller : RECOM rp15-fw.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 1.25A 15W 4-Pin Tube
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
RP15-2412SFW RP15-2412SFW Hersteller : RECOM Power RP15-FW.pdf DC/DC Converters - Through Hole 15W DC/DC 1.6kV REG 4:1 9-36Vin 12Vout
auf Bestellung 1 Stücke:
RP15-2412SFW RP15-2412SFW Hersteller : Recom Power RP15-FW.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 15W
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
auf Bestellung 41 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar