Produkte > RECOM > RP15-243.3SFW
RP15-243.3SFW
RP15-243.3SFW RECOM
rp15-fw.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 3.3V 4.5A 15W 4-Pin Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP15-243.3SFW RECOM
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 15W, Packaging: Tube, Features: OCP, OVP, SCP, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 4.5A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Weitere Produktangebote RP15-243.3SFW
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP15-243.3SFW RP15-243.3SFW Hersteller : Recom Power RP15-FW.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Packaging: Tube
Features: OCP, OVP, SCP
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 4.5A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
Produkt ist nicht verfügbar
RP15-243.3SFW RP15-243.3SFW Hersteller : RECOM Power RP15_FW-1714190.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W DC/DC 1.6kV REG 4:1 9-36Vin 3.3Vout