Produkte > RECOM > RP15-4812SAW
RP15-4812SAW
RP15-4812SAW RECOM
rp15-aw.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 1.3A 15W 4-Pin Tube
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP15-4812SAW RECOM
Description: DC DC CONVERTER 12V 15W, Features: OCP, OVP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 1.3A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.6 kV.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP15-4812SAW RP15-4812SAW Hersteller : RECOM rp15-aw.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 1.3A 15W 4-Pin Tube
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
RP15-4812SAW RP15-4812SAW Hersteller : Recom Power RP15-AW.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 15W
Features: OCP, OVP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 1.3A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.6 kV
auf Bestellung 33 Stücke:
RP15-4812SAW RP15-4812SAW Hersteller : RECOM Power RP15-AW-1714483.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W DC/DC 1.6kV REG 4:1 18-75Vin 12Vout