Produkte > ASTRODYNE TDI > RP185-15-4.7-QD
RP185-15-4.7-QD
RP185-15-4.7-QD Astrodyne TDI
RP185-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: LINE FILTER 250VAC 15A CHASSIS
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: IEC 320-C14, Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 15 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP185-15-4.7-QD Astrodyne TDI
Description: LINE FILTER 250VAC 15A CHASSIS, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: IEC 320-C14, Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 15 A.