Produkte > ASTRODYNE TDI > RP2180-1-4.7-QD
RP2180-1-4.7-QD
RP2180-1-4.7-QD Astrodyne TDI
RP2180_Datasheet-1955539.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Power Line Filters 1A 4.7nF 250V Power Line Filter
auf Bestellung 26 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP2180-1-4.7-QD Astrodyne TDI
Description: ULTRA COMPACT SNGL STAGE PWR LIN, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 1 A