Produkte > ASTRODYNE TDI > RP225-4-3.3-QD
RP225-4-3.3-QD
RP225-4-3.3-QD Astrodyne TDI
RP225-Datasheet.pdf
Hersteller: Astrodyne TDI
Description: HIGH PERF DUAL STAGE PWR LINE FI
Packaging: Box
Filter Type: Single Phase
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 4 A
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP225-4-3.3-QD Astrodyne TDI
Description: HIGH PERF DUAL STAGE PWR LINE FI, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 4 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP225-4-3.3-QD RP225-4-3.3-QD Hersteller : Astrodyne TDI RP225-Datasheet.pdf Power Line Filters FILTER DUAL-STAGE HI PERF 4A 3.3NF