Produkte > ASTRODYNE TDI > RP327-16-1000-S
RP327-16-1000-S
RP327-16-1000-S Astrodyne TDI
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M5)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, cURus, SEMKO
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV
Current: 16 A
auf Bestellung 31 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP327-16-1000-S Astrodyne TDI
Description: BOOKSHELF 3PH DELTA DUAL STAGE P, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M5), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, cURus, SEMKO, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV, Current: 16 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP327-16-1000-S Hersteller : Astrodyne, Inc RP327-Datasheet.pdf EMI POWER LINE FILTER
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
RP327-16-1000-S RP327-16-1000-S Hersteller : Astrodyne TDI RP327_Datasheet-1955469.pdf Power Line Filters FILTER 3-PHASE DELTA DUALSTAGE 16A 1000N