Produkte > ASTRODYNE TDI > RP405-40-100-S
RP405-40-100-S
RP405-40-100-S Astrodyne TDI
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Threaded Post (M5)
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV
Current: 40 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP405-40-100-S Astrodyne TDI
Description: 3PH WYE COMPACT SNGL STAGE PWR L, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Threaded Post (M5), Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV, Current: 40 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RP405-40-100-S RP405-40-100-S Hersteller : Astrodyne, Inc rp405-atdi-edit0a00beb052456b66b263ff0000e044c6.pdf Power Line Filter 3-Phase 50Hz/60Hz 40A 480VAC Threaded Stud Flange Mount