Produkte > ASTRODYNE TDI > RP410HP-20-22-QD
RP410HP-20-22-QD
RP410HP-20-22-QD Astrodyne TDI
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Quick Connect
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated AC: 480V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV
Current: 20 A
Produktbewertung abgeben
Technische Details RP410HP-20-22-QD Astrodyne TDI
Description: ULTRA COMPACT HIGH PERF 3PH WYE, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Quick Connect, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, cURus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated AC: 480V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 3.5 kV, Current: 20 A.