Produkte > RECOM POWER > RPMB12-2.0
RPMB12-2.0
RPMB12-2.0 Recom Power
RPMB-2.0.pdf
Hersteller: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Adjustable Output, Remote Sense
Package / Case: 25-BLGA Module
Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 12.8V
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RPMB12-2.0 Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 12V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Adjustable Output, Remote Sense, Package / Case: 25-BLGA Module, Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Input (Min): 12.8V, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RPMB12-2.0 RPMB12-2.0 Hersteller : Recom Power RPMB-2.0.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 25-BLGA Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Input (Min): 12.8V
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
RPMB12-2.0 RPMB12-2.0 Hersteller : RECOM rpmb-2.0.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 2A 24W 25-Pin LGA Module T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
RPMB12-2.0 RPMB12-2.0 Hersteller : RECOM Power RPMB_2_0-1670265.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 12.8-36Vi 12Vo 2A 9-24VTrim Reg