Produkte > RECOM POWER > RPMB15-3.0-CT
RPMB15-3.0-CT
RPMB15-3.0-CT RECOM Power
RPMB_3.0.pdf
Hersteller: RECOM Power
DC/DC Converters - SMD 16-36Vi 15Vo 3A 9-24VTrim Reg
auf Bestellung 70 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RPMB15-3.0-CT RECOM Power
Description: DC DC CONVERTER 15V, Packaging: Tube, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Package / Case: 25-BLGA Module, Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 94%, Current - Output (Max): 3A, Voltage - Input (Min): 16V, Voltage - Output 1: 15V, Control Features: Enable, Active Floating, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RPMB15-3.0-CT RPMB15-3.0-CT Hersteller : Recom Power RPMB-3.0.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V
Packaging: Tube
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Package / Case: 25-BLGA Module
Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 3A
Voltage - Input (Min): 16V
Voltage - Output 1: 15V
Control Features: Enable, Active Floating
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 155 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
RPMB15-3.0-CT RPMB15-3.0-CT Hersteller : RECOM rpmb-3.0.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 3A 45W 25-Pin LGA Module Tube