Produkte > RECOM > RPMB15-3.0
RPMB15-3.0
RPMB15-3.0 RECOM
rpmb-3.0.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 15V 3A 45W 25-Pin LGA Module T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RPMB15-3.0 RECOM
Description: DC DC CONVERTER 15V, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 25-BLGA Module, Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 94%, Current - Output (Max): 3A, Voltage - Input (Min): 16V, Voltage - Output 1: 15V, Control Features: Enable, Active Floating, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote RPMB15-3.0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RPMB15-3.0 RPMB15-3.0 Hersteller : Recom Power RPMB-3.0.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 25-BLGA Module
Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 3A
Voltage - Input (Min): 16V
Voltage - Output 1: 15V
Control Features: Enable, Active Floating
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 25-BLGA Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 94%
Current - Output (Max): 3A
Voltage - Input (Min): 16V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
RPMB15-3.0 RPMB15-3.0 Hersteller : RECOM Power RPMB_3_0-1670415.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 16-36Vi 15Vo 3A 9-24VTrim Reg