Produkte > RECOM POWER > RPMB3.3-3.0
RPMB3.3-3.0
RPMB3.3-3.0 Recom Power
RPMB-3.0.pdf
Hersteller: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 25-BLGA Module
Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 3A
Voltage - Input (Min): 4V
Voltage - Output 1: 3.3V
Control Features: Enable, Active Floating
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RPMB3.3-3.0 Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 25-BLGA Module, Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 84%, Current - Output (Max): 3A, Voltage - Input (Min): 4V, Voltage - Output 1: 3.3V, Control Features: Enable, Active Floating, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RPMB3.3-3.0 RPMB3.3-3.0 Hersteller : RECOM Power RPMB_3.0.pdf DC/DC Converters - SMD 4-36Vi 3.3Vo 3A 1-9VTrim Reg
auf Bestellung 983 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
RPMB3.3-3.0 RPMB3.3-3.0 Hersteller : Recom Power RPMB-3.0.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 25-BLGA Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 84%
Current - Output (Max): 3A
Voltage - Input (Min): 4V
Voltage - Output 1: 3.3V