Produkte > RECOM > RPMGE12-10
RPMGE12-10
RPMGE12-10 RECOM
rpmge-10.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 10A Tray
auf Bestellung 23 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RPMGE12-10 RECOM
Description: 10A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE' 1, Packaging: Tray, Features: Adjustable Output, Remote Sense, Package / Case: Eighth Brick, Size / Dimension: 2.22" L x 0.90" W x 0.47" H (56.4mm x 22.9mm x 12.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 120°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 95%, Current - Output (Max): 10A, Supplier Device Package: Eighth Brick, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Power (Watts): 120 W, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RPMGE12-10 RPMGE12-10 Hersteller : Recom Power RPMGE-10.pdf Description: 10A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE' 1
Packaging: Tray
Features: Adjustable Output, Remote Sense
Package / Case: Eighth Brick
Size / Dimension: 2.22" L x 0.90" W x 0.47" H (56.4mm x 22.9mm x 12.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 120°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 95%
Current - Output (Max): 10A
Supplier Device Package: Eighth Brick
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 120 W
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 232 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
RPMGE12-10 RPMGE12-10 Hersteller : RECOM Power RPMGE-10.pdf DC/DC Converters - Through Hole 10A 18-75Vin 12Vout 10A
auf Bestellung 420 Stücke:
RPMGE12-10 RPMGE12-10 Hersteller : RECOM rpmge-10.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 10A Tray
Produkt ist nicht verfügbar
RPMGE12-10 Hersteller : Recom RPMGE-10.pdf Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 12V 10A 18V - 75V Input Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату потужністю понад 60 Вт Од. вим: шт