Produkte > RECOM POWER > RPMH12-0.5
RPMH12-0.5
RPMH12-0.5 Recom Power
RPMH-0.5.pdf
Hersteller: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 12V
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Adjustable Output, Remote Sense
Package / Case: 25-BLGA Module
Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 65V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 13.5V
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 151 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RPMH12-0.5 Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 12V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Adjustable Output, Remote Sense, Package / Case: 25-BLGA Module, Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 65V, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 13.5V, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RPMH12-0.5 RPMH12-0.5 Hersteller : RECOM Power RPMH_0.5.pdf DC/DC Converters - SMD 13.5-65Vi 12Vo 500mA 7.2-13.2VTrim Reg
auf Bestellung 364 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
RPMH12-0.5 RPMH12-0.5 Hersteller : RECOM rpmh-0.5.pdf Module DC-DC 1-OUT 12V 0.5A 25-Pin LGA Module T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
RPMH12-0.5 RPMH12-0.5 Hersteller : Recom Power RPMH-0.5.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 25-BLGA Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 65V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 13.5V
Voltage - Output 1: 12V