Produkte > RECOM POWER > RPMH15-1.5
RPMH15-1.5
RPMH15-1.5 Recom Power
RPMH-1.5.pdf
Hersteller: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 15V
Features: Adjustable Output, Remote Sense
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 25-BLGA Module
Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 60V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1.5A
Voltage - Input (Min): 17V
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RPMH15-1.5 Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 15V, Features: Adjustable Output, Remote Sense, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 25-BLGA Module, Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 60V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 1.5A, Voltage - Input (Min): 17V, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RPMH15-1.5 RPMH15-1.5 Hersteller : RECOM Power RPMH_1.5.pdf DC/DC Converters - SMD 22.5W 17-60Vin 1.5A 15Vout
auf Bestellung 130 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
RPMH15-1.5 RPMH15-1.5 Hersteller : Recom Power RPMH-1.5.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 25-BLGA Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 60V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1.5A
Voltage - Input (Min): 17V
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 800 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
RPMH15-1.5 RPMH15-1.5 Hersteller : RECOM rpmh-1.5.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 15V 1.5A 25-Pin LGA Module T/R
Produkt ist nicht verfügbar
RPMH15-1.5 Hersteller : Recom RPMH-1.5.pdf DC DC CONVERTER 15V 25-BLGA Module Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 200 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
RPMH15-1.5 RPMH15-1.5 Hersteller : RECOM RPMH-1.5-DTE.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; Uin: 17÷60VDC; Uout: 15VDC; Iout: 1.5A; SMT; OUT: 1
Mounting: SMT
Operating temperature: -40...100°C
Body dimensions: 12.19x12.19x3.75mm
Output current: 1.5A
Output voltage: 15V DC
Output voltage range: 9...16.5V DC
Input voltage: 17...60V DC
Efficiency: 90%