Produkte > RECOM POWER > RPMH24-0.5
RPMH24-0.5
RPMH24-0.5 RECOM Power
RPMH_0.5.pdf
Hersteller: RECOM Power
DC/DC Converters - SMD 25.5-65Vi 24Vo 500mA 15-28VTrim Reg
auf Bestellung 186 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details RPMH24-0.5 RECOM Power
Description: DC DC CONVERTER 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Adjustable Output, Remote Sense, Package / Case: 25-BLGA Module, Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 65V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 25.5V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RPMH24-0.5 RPMH24-0.5 Hersteller : Recom Power RPMH-0.5.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Adjustable Output, Remote Sense
Package / Case: 25-BLGA Module
Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 65V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 25.5V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 1400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 25-BLGA Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 65V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 25.5V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 1624 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
RPMH24-0.5 RPMH24-0.5 Hersteller : RECOM rpmh-0.5.pdf Module DC-DC 1-OUT 24V 0.5A 25-Pin LGA Module T/R
Produkt ist nicht verfügbar