Produkte > RECOM POWER > RPMH3.3-0.5-CT
RPMH3.3-0.5-CT
RPMH3.3-0.5-CT Recom Power
RPMH-0.5.pdf
Hersteller: Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V
Packaging: Tube
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Package / Case: 25-BLGA Module
Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 65V
Efficiency: 72%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 4.3V
Voltage - Output 1: 3.3V
Control Features: Enable, Active Floating
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RPMH3.3-0.5-CT Recom Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V, Packaging: Tube, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Package / Case: 25-BLGA Module, Size / Dimension: 0.48" L x 0.48" W x 0.15" H (12.2mm x 12.2mm x 3.8mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 65V, Efficiency: 72%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 4.3V, Voltage - Output 1: 3.3V, Control Features: Enable, Active Floating, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote RPMH3.3-0.5-CT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RPMH3.3-0.5-CT RPMH3.3-0.5-CT Hersteller : RECOM rpmh-0.5.pdf Module DC-DC 1-OUT 3.3V 0.5A 25-Pin LGA Module Tube
Produkt ist nicht verfügbar
RPMH3.3-0.5-CT RPMH3.3-0.5-CT Hersteller : RECOM Power RPMH_0_5-1670098.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 4.3-65Vi 3.3Vo 500mA 2.64-3.63VTrim Reg