Produkte > RECOM > RPP30-2405SW
RPP30-2405SW
RPP30-2405SW RECOM
1391493750629401rpp30-2405sw.pdf
Hersteller: RECOM
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 6A 30W 6-Pin Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RPP30-2405SW RECOM
Description: DC DC CONVERTER 5V 30W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.20" W x 0.46" H (50.8mm x 30.5mm x 11.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -45°C ~ 89°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 89.5%, Current - Output (Max): 6A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Control Features: Enable, Active High, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Weitere Produktangebote RPP30-2405SW
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RPP30-2405SW Hersteller : RECOM RPP30-2405SW.pdf DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 5, Розм = 50,8 x 10,5 x 11,7 мм, Uвх (max), В = 35, Uвх (min), В = 9, ККД, % = 89,5, Р, Вт = 30, Тексп, °C = -45...+89, Iвих1, А = 6, Uізол., В = 2 250,... Група товару: Джерела живлення Корпус: 6-DIP Од.
Anzahl je Verpackung: 4 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
RPP30-2405SW RPP30-2405SW Hersteller : Recom Power RPP30-2405SW.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 30W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.20" W x 0.46" H (50.8mm x 30.5mm x 11.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -45°C ~ 89°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 89.5%
Current - Output (Max): 6A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Control Features: Enable, Active High
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
RPP30-2405SW RPP30-2405SW Hersteller : RECOM Power RPP30-2405SW-958514.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 30W DC/DC 3kV REG 4:1 9-36Vin 5Vout