Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSD-2140.000-2593.000-1511-TR
RSD-2140.000-2593.000-1511-TR
RSD-2140.000-2593.000-1511-TR Raltron Electronics
RSD-2140.000-2593.000-1511-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 2.14GHZ/2.60GHZ 10SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.059" L x 0.043" W (1.50mm x 1.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.4dB, 3dB
Frequency - Center: 2.14GHz, 2.605GHz
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSD-2140.000-2593.000-1511-TR Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 2.14GHZ/2.60GHZ 10SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.059" L x 0.043" W (1.50mm x 1.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.4dB, 3dB, Frequency - Center: 2.14GHz, 2.605GHz, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote RSD-2140.000-2593.000-1511-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.4dB, 3dB
Height (Max): 0.024" (0.60mm)