Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-1176.450-20460-1109-TR
RSF-1176.450-20460-1109-TR
RSF-1176.450-20460-1109-TR Raltron Electronics
RSF-1176.450-20460-1109-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 1.17645GHZ 5-SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.2dB
Bandwidth: 20.46MHz
Frequency - Center: 1.17645GHz
Height (Max): 0.021" (0.55mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-1176.450-20460-1109-TR Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 1.17645GHZ 5-SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.2dB, Bandwidth: 20.46MHz, Frequency - Center: 1.17645GHz, Height (Max): 0.021" (0.55mm).
Weitere Produktangebote RSF-1176.450-20460-1109-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.2dB
Bandwidth: 20.46MHz
Frequency - Center: 1.17645GHz
Height (Max): 0.021" (0.55mm)