Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-1197.420-62400-1511-TR
RSF-1197.420-62400-1511-TR
RSF-1197.420-62400-1511-TR Raltron Electronics
RSF-1197.420-62400-1511-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 1.19742GHZ 10SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 10-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.059" L x 0.043" W (1.50mm x 1.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.2dB
Bandwidth: 62.4MHz
Frequency - Center: 1.19742GHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-1197.420-62400-1511-TR Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 1.19742GHZ 10SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 10-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.059" L x 0.043" W (1.50mm x 1.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.2dB, Bandwidth: 62.4MHz, Frequency - Center: 1.19742GHz, Height (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote RSF-1197.420-62400-1511-TR
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.2dB
Bandwidth: 62.4MHz
Frequency - Center: 1.19742GHz
Height (Max): 0.028" (0.70mm)