Produkte > RALTRON ELECTRONICS > RSF-1457.000-20000-1411-TR
RSF-1457.000-20000-1411-TR
RSF-1457.000-20000-1411-TR Raltron Electronics
RSF-1457.000-20000-1411-TR.pdf
Hersteller: Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 1.457GHZ 5-SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.4dB
Bandwidth: 20MHz
Frequency - Center: 1.457GHz
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details RSF-1457.000-20000-1411-TR Raltron Electronics
Description: FILTER SAW 1.457GHZ 5-SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 5-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Insertion Loss: 1.4dB, Bandwidth: 20MHz, Frequency - Center: 1.457GHz, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote RSF-1457.000-20000-1411-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
RSF-1457.000-20000-1411-TR RSF-1457.000-20000-1411-TR Hersteller : Raltron Electronics RSF-1457.000-20000-1411-TR.pdf Description: FILTER SAW 1.457GHZ 5-SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 5-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Insertion Loss: 1.4dB
Bandwidth: 20MHz
Frequency - Center: 1.457GHz
Height (Max): 0.024" (0.60mm)